Gaziantep mutlu son Kocaeli mutlu son Mersin mutlu son Diyarbakır mutlu son Hatay mutlu son Manisa mutlu son Kayseri mutlu son Samsun mutlu son Balıkesir mutlu son Ankara mutlu son

izmir escort>

Kapadokya Sanayici ve İş Adamları Federasyonu (SİFED), 1. Olağan Kurulu yapıldı.

Kapadokya'nın ilk ve tek federasyonu olan SİFED, ilk genel kurulunu 30.Mart.2018'de üye derneklerin ve bölge insanlarının katılımlarıyla Guray müzede gerçekleştirildi.
Bu haber 2018-03-31 13:34:17 eklenmiş ve 1124 kez görüntülenmiştir.

Kapadokya'nın ilk ve tek federasyonu olan SİFED, ilk genel kurulunu 30.Mart.2018'de üye derneklerin ve bölge insanlarının katılımlarıyla Guray müzede gerçekleştirildi. 

Kapadokya Genç Kapadokya Profesyonel İş İnsanları Derneği Başkanı Halil Doğan'ın, Kapadokya Kültür ve Sanat Medeniyetleri Derneği Başkanı Bayram Ekici'nin, Anne Baba Çocuk Eğitimcileri Derneği Başkanı S.Taylan Kapucu'nun, Kırşehir Genç İş Adamları Derneği Başkanı Çağatay Torun'un konuşmaları ile devam eden genel kurulun kapanış konuşmasını  Kapadokya Genç iş Adamları Dernek başkanı  ve Fedarasyonun kurucu ve 30 mart seçilen Kapadokya sanayi ve iş Dünyası Fedarasyonu Başkanı Kısa Adı Kapadokya SİFED Başkanı Habibe Beşer yaptı.

TÜRKONFED'e bağlı olarak inşa edilen SİFED şu derneklerden oluşuyor: Tusiad Kapadokya Genç iş Adamları Dernegi Kapadokya Giad Profesyonel İş İnsanları Derneği Kısa Adı Kapid Kapadokya Kültür ve Sanat Medeniyetleri Derneği Kısa adı Ksmd

Kırşehir Genç İş Adamları Derneği Niğde Genç iş Adamları derneği Olarak İş Dünyasında Sanayiciden iş insanlarına Bir çok meslek grupları ve çevre illeri ile oluşan derneklerin bir araya gelerek başlaması bölgemiz adına oluşan bu yapı gurur kaymağı olmaktadır. Büyük sermayeli firmaları bölgemize davet etmek Türk girişim ve iş Dünyası Konfedarasyonun ailesi olan kurumunu ve seçimini tamamlamış olan Kapadokya Sanayi ve iş dünyası fedarasyonu kapadokya SİFED başkanı Habibe Beşer fedarasyonun gönüllülük esası kurulmuş olduğunu iş Dünyasının ve toplumun tarafsız ve yapıcı bir bakış açısıyla sahip çıkacaklarını Türk iş Dünyası ve uluslararası rekabet gücünde Kapadokya bölgesini bir üst seviyeye taşıyacakları inancı ile turizm tarım kültür Sanat ve ticarete destek vermek için projeler üretmek beyin fırtınaları gercekleştirecek çılgın fikir ve projelerde önümüzdeki zaman içinde fark yaratacaklarını ifade etti.   Divanı Doç.Dr. Salih ermiş  Gazeteci yazar Osman Aytekin öğretim üyesi Sultan Kapucu seçilip yönetim kurulunu yönettiler. Şehitlerimiz için saygı duruşunun ardından İstiklal marşımızı Müzik öğretmeni ve üye Makbule Beşer yönetti.Kapadokya SİFED her derneklerinden 10 ar delege ile toplandı.   Fedarasyon Başkanı Habibe Beşer. Başkan vekili Halil Doğan kapid. Başkan yardımcısı Bayram Ekici KSMD. Baskn Yardımcısı Çağatay Han Torun  Kırsehir GİAD. Üye Alpaslan Düzgün NİGPİD.  Üye Alirıza Demiray NİGGİAD. Genel sekreter Taylan Kapucu Kapadokya GİAD.  Üye Aynur Asiltürk Kapadokya GİAD.  Üye Cengiz Ekici KAPİD.  Yedek.                        Murat Kılınç NİĞDEGİAD. Mevlüt Toprak Kırşehir GİAD  Sadi Günyeli NİGDEGİAD.   Gökçe Yüksek Kapadokya Profosyenel İş İnsanları Derneği. Sibel Gül Kapadokya Kültür Sanat Medeniyetleri Derneği   Ferhat Çetinkaya Kırşehir Genç İs Adamları Derneği Hasan Gürpınar KSMD Bülent Çakır Kapadokya GİAD.  Ceyhun Halıcı KAPGİAD.  Denetleme Kurulu Başkanı Burak Topçu Niğde Genç iş Adamları Derneği Evren Küçükdoğan KAPİD.   Cemal Kutlar Kapadokya GİAD. Bahadır doğan KAPİD.  Sadegül Bostancı KSMD.                  Cumhur Torun Kırşehir    GİAD  Yüksek Danışma Yüce Haysiyet Kuruluna   İbrahim Beşer.  Mevci Çevik. TÜRKONFED üst kurul Delegeliğine   Habibe Beşer.Halil Doğan.Bayram Ekici.İsmail Acar.Burak Topçu.Çağatay Han Torun.İbrahim  Beşer.Taylan Kapucu.Alpaslan Düzgün.Alirıza Demiray.Cengiz Ekici.Murat Kılınç olarak seçilmişlerdir.Bundan Sonra ki sürecte Kırıkkale Aksaray Yozgat’ta Dernek kurma çalışmaları başlattıklarını beyan eden Başkanlar konseyi Nevşehir Merkezli Niğde, Kırşehir, Kayseri, Yozgat, Aksaray, Kırıkkale ile bölgesel olan bu federasyon Kapadokya sanayi iş dünyası federasyonu  olan isimleri ile Bölgemize Şans Getirmeleri inancı ile Sınır çizdiklerini belirttiler.

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Puan Durumu
Derinkuyu Haber
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi